Navigačné menu

Preskočiť navigáciu

Prihlásenie
Pravidlá

Newsletter

Ak chcete od nás dostávať na svoj e-mail informácie o novinkách na tejto stránke a v SSVPL, pridajte sa do databázy.
Zapíšte svoj e-mail do okienka a stlačte tlačítko pridať!


Počet odberateľov: 3223

Anketa

Ste pripojený do eZdravia?
Áno
14% 14%
 
Nie
86% 86%
 

Pravidlá

Zápisnice výboru, audiozáznamy zo schôdze výboru a ich textový prepis sú dostupné iba po prihlásení sa pre členov SSVPL.
Pre prihlásenie sa do stránky zadajte svoje meno, priezvisko a číselný štvormiestny kód z novej plastovej identifikačnej kartičky s logom WHO (rozposielali sme ich pred XXX. konferenciou).
Zadávajte Vaše prihlasovacie údaje všetko malými písmenami a bez diakritiky!!!

V prípade problémov s prihlásením kontaktujte lipp@pobox.sk 
    
Prihlásení užívatelia môžu prispievať do diskusného fóra pre doktorov a majú plný prístup na všetky stránky internetovej prezentácie.


Upozornenie k sťahovaniu dokumentov!

  1. Na stiahnutie a zobrazenie PDF súborov je potrebná aplikácia AdobeReader, ktorá musí byť správne nainštalovaná na spoluprácu s vašim prehliadačom. Ak kliknete na tlačítko 'Otvoriť' alebo 'Spustiť' a vyskytne sa chyba, nemáte uvedenú aplikáciu vôbec a/alebo správne nainštalovanú. V tom prípade musíte súbor kliknutím na tlačítko 'Uložiť' stiahnuť k sebe do počítača a otvoriť lokálne. V prípade potreby si môžete stiahnuť najnovšiu verziu AdobeReader priamo zo stránky výrobcu. Vyberte si správnu verziu ohľadom na váš operačný systém a jazyk.
      
  2. Ak ide o súbor ZIP, ten NIKDY neotvárajte, ale si ho stiahnite do počítača, rozbaľte (programom WinZIP, WinRAR a pod.) do prísušného adresára a až potom si otvorte dokumenty, ktoré boli v ňom spakované.
       
  3. V prípade súborov DOC je potrebné mať na korektné otvorenie súboru nainštalovanú najnovšiu verziu Microsoft Office. Odporúčame verziu Office-2003-SK. Ak máte záujem o bezplatné riešenie, odporúčame nainštalovať poslednú verziu programu OpenOffice Sk, ktorý je z veľkej časti kompatibilný s formátom DOC a otvárať aj ukladať dokumenty mu nerobí žiadne problémy. Jeho veľkou výhodou je cena, keďže je ZDARMA bez akýchkoľvek obmedzení.

vytlačiť | na vrch stránky
pošli na vybrali.sme.sk